خرید تشک

شما برای خرید کدام تشک را می پسندید؟

دنیای محصولات خواب بسیار فریبنده است تا آنجایی که نمی توان از بین شرکت ها با توجه به شرکت هایی که وجود دارد بد یا خوب را تشخیص داد.

همه افراد پس از اتمام یک روز پر کار وشلوغ به دنبال خوابی راحت و آرام هستند ازلازمه های داشتن خوابی خوش این است که برخورداری از وسایل خواب است که در این میان تشک حرف اول را می زند.

سعی کنید تشکی را خریداری نمایید که مناسب شما باشد

پیش از اینکه به فروشگاه بروید و اقدام به خرید تشک نمایید باید بدانید که نیاز شما در زمان خواب چیست مثلا برای داشتن یک تشک چه میزان از فضای اتاق را می توانید اشغال نمایید.

نکاتی که برای خرید تشک جدید بهتر است بدانید

1.تشک را به همراه پایه تخت خودش خریداری نمایید به عقیده کارشناسان پایه تخت تشک در ویژگی اجرایی آن تاثیر بسزایی دارد.

2.تخت شما باید حدود 10الی 15 سانتی متر از قد شما بلندتر باشد.

در این صورت تخت خواب فردی که دارای قد 180سانتی متر است باید در حدود 2متر باشد.

تشک هایی که هاشیه آن ها دارای کوک هستند دارای تنوع بیشتری هستند و دیرتر از شکل می افتند وهرچند باید سعی کنید حداقل هر سه ماه یکبار آن ها را زیرو رو نمایید.

خرید تشک

تشک هایی که از فوم ساخته می شوند گرمای زیادی را در خود نگه می دارند اما اگر به گرما حساسیت دارید از خرید این تشک ها خودداری کرده و تشک هایی را خریداری نمایید که تهویه مناسبی را داشته باشند واز الیاف خنک ساخته شده باشند.

پس از خرید تشک جدید تشک را به مدت 4ساعت در هوای آزاد قرار دهید تا تشک هوا بخورد.

 

 

/ 1 نظر / 32 بازدید
دبیرستانی کنکوری فرا

دوست من سلام وب عالی دارید خدا قوت خسته نباشید. شما هم در این امر خداپسنده شریک باشید سایت دبیرستانی کنکوری فرا با آدرس www.fera.ir جهت ارائه خدمات رایگان به دانش آموزان و دانشجویان این مرز و بوم دایر گردیده و همواره تلاش کرده ایم بهترین ها را تقدیم نماییم حال شما دوست گرامی با لینک کردن ما در وب خود در این امر خیر سهیم باشید. همچنین ما به صورت ماهانه لیست وبلاگ هایی رو که ما رو لینک می کنند به هزاران کاربرمون ارسال می کنیم تا بازدید شما افزایش یابد با سپاس فرآوان