خرید تشک

 تشک های استاندارد معمولا فنرهای قوی ای دارند. اگر بخواهیم ویژگی هایی برای مرغوبیت تشک ذکر کنیم می توانیم به نوع پارچه ، مقاومت واستحکام ، شرایط آماده سازی و بسته بندی تشک اشاره کنیم

اگر از شرکت های وارداتی تولید کننده تشک خرید می کنید حتما به خدمات پس از فروش آن دقت داشته باشید .

این شرکت های وادراتی تشک باید در ایران نمایندگی داشته باشند تا بتوانند خدمات بهتری ارائه بدهند.

از شرکت های معتبر تولیدکننده خرید کنید چراکه تنها گارانتی تعمیرات و تعویض این شرکت ها قابل اعتماد می باشند.

الیاف طبیعی استفاده شده در تشک بسیار مهم هستند. اگر درصد مناسبی از الیاف طبیعی در پارچه استفاده نشده باشد ممکن است باعث بیماری های آلرژیک و ناراحتی های پوستی بشود.

پارچه های تشک هم دارای ویژگی های مهم و ضروری هستند که از جمله این موارد می توان به :

ضدآب بودن

 ضد حریق بودن

 ضد نفوذ حشرات بودن پارچه های تشک

اشاره کرد که می تواند در خرید تشک به شما کمک کند.

ویژگی های یک تشک خوب : 

بهترین نوع تشک برای استراحت کردن ، تشکی است که کم ارتفاع نباشد و از سطح تخت بالاتر بیاید. در برسی تشک های معمولی ارتفاع مهم نیست و اصلا ارتفاعی برای آن تعریف نشده است، درحالی که انواع مدل های طبی و خوشخواب موجود در بازار، دارای ارتفاع متنوع می باشند.

همه تشک ها دارای محتویات و مواد تشکیل دهنده یکسانی نیستند و بعضا در برخی از نمایندگی ها این مواد تشکیل دهنده به شما معرفی می شوند. موکت، نمد، فنر، موکت، یونولیت و فوم مواد تشکیل دهنده تشک های خوشخواب می باشند،این در حالی است که تشک های معمولی فقط از فنر ساخته شده اند یا ابر و مواد پرکننده نظیر پر و پشم در آنها موجود می باشد . از مهمترین نکات در خرید تشک بررسی تاثیر آن بر سلامت جسمانی است که لازم است به این نکات توجه شود .

/ 0 نظر / 18 بازدید